SPŁYW DUNAJCEM Z OSOBISTYM KIEROWCĄ

 

Aby zaoszczędzić Państwa czas, na życzenie zorganizujemy Państwu spływ Dunajcem i zwiedzanie regionu z osobistym kierowcą. Jest to najbardziej spektakularny wąwóz w Europie, który można podziwiać pływając tradycyjną tratwą.

 

Wąwóz Dunajca, wąska dolina o długości 9 kilometrów, znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Podczas spływu na Dunajcu można odkryć największe atrakcje Pienińskiego Parku Narodowego: wapienne skały o wysokości od 300 do 500 m wysokości, a także bogatą florę i faunę. Przez prawie 160 lat mieszkańcy organizowali rafting dla turystów, w przeszłości byli głównie gośćmi pobliskich zamków. Dziś jest to jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń, które zapewnia dużo zabawy młodym i starszym.


 

Zanim zrobimy krok na tratwie, zabierzemy Cię do Dębna, aby zobaczyć jeden z najstarszych kościołów w Polsce. Po drodze zatrzymamy się również w Niedzicy, aby podziwiać średniowieczny zamek malowniczo położony nad brzegiem jeziora. Główna atrakcja dnia – spływ Dunajcem zajmie około 2,5 godziny i zakończy się w uroczym miasteczku Szczawnica. Po obiedzie ruszymy w drogę i wrócimy do Krakowa przez Gorczański Park Narodowy – najlepszy sposób na zakończenie tego niezapomnianego dnia. Wycieczka trwa zwykle około 9-10 godzin.

 

 

 

Opłata obejmuje:

  • Podczas wycieczki do Państwa dyspozycji jest kierowca mówiący po angielsku. Zwiedzanie jest bardzo elastyczne i dostosowane do Państwa potrzeb

  • Odbiór i powrót pod drzwi apartamentu

  • Samochód tylko do Państwa dyspozycji

  • Bilety na rafting

  • Profesjonalna pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów

  • Cena od 190 do 330 (cena uzależniona od ilości osób)

Wycieczka ta jest dostępna od 1 kwietnia do 31 października

Wysoka jakość, elastyczność, i doświadczenie naszego partnera zapewniają wysoką jakość oferowanej usługi.

 

W celu rezerwacji skontaktuj się z nami,

a my wyślemy Ci pełną ofertę:

stay@cozyplace.pl